News
Home > News
BEACH PARTY GDYNIA 2006 -  11 -12 sierpnia

 


Już 11 i 12 sierpnia na największej i łatwo dostępnej plaży w centrum Gdyni odbędzie się trzecia edycja scenicznego Mega Show, ze znakomitą muzyką światowej sławy DJ'ów i wokalistów. Atmosferę imprezy tworzyć będzie 50 profesjonalnych tancerek rozgrzewających uczestników zabawy, gigantyczne nagłośnienie oraz najpiękniejsza oprawa świetlna. Podobnie jak w trakcie największych tego typu imprez na świecie: Global Gathering, Nature One czy też Santander Summer Festival gwarantowane są dwa dni zabawy na prawdziwie światowym poziomie.

W tym roku obok niepowtarzalnej scenerii Zatoki Gdańskiej, przedstawiona zostanie ciekawa aranżacja sceny z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki estradowej, a połączenie scenografii, gry świateł i dźwięku o mocy 240 tys. Wat, który przepłynie przez roztańczone ciała uczestników uczyni z tej imprezy niezapomniany LIVE spektakl. Na gigantycznych telebimach i plazmach przez cały czas trwania imprezy wyświetlane będą niesamowite wizualizacje tworzone przez najlepszych mistrzów VJ-skich!


 
Line-up: 


Piątek - 11.08.2006

Scena zagraniczna:

Blank & Jones (Niemcy)

Lucca (Czechy)

Dave Mc Cullen (Belgia)

Andy Moor (Wielka Brytania)

Hypno (Wielka Brytania)


Scena polska:

East 

Damuz feat. Alisha & R. Chyła

Simon S. & Hywel 

Leon & Peres

Kalwi & Remi

Sobota - 12.08.2006

Scena zagraniczna:

Westbam (Niemcy)

Rank 1 (Holandia)

Olav Basoski (Holandia)

Benassi Bros. featuring Sandy (Włochy)

Greg Vickers (Wielka Brytania)


Scena polska:

Easy

Seb Skalski aka Jamajski Spekulant

Glasse & Novika

Fresh & Grom feat. Alec Sun Drae


                                            artykuł udostępnił portal:  


ATB IN CONCERT 2 - HALA ARENA (10 CZERWCA)

Wielka gwiazda powraca! To już drugi raz ATB wystąpi na koncercie w poznańskiej hali Arena. Impreza ta obędzie się 10 czerwca 2006r. Po raz kolejny grupa spod znaku "motylka" przygotuje doskonały event. Wielu fanów Andre Tannebergera z niecierpliwością będzie wyczekiwało na tą imprezę.
Ile wspaniałych i niezapomnianych koncertów może zagrać w roku dziewiąty DJ na liście Top 100 „DJ Magazine”? Na pewno sporo, biorąc pod uwagę rozmach takich występów oraz miejsca, w których się odbywają. Tym większa radość, że w zeszłym roku to nasz Poznań znalazł się w czołówce najbardziej niewiarygodnych wydarzeń w karierze ATB, wygrywając z takimi miastami jak Seattle czy Nowy Jork.
O ogromie wrażeń i atmosferze tamtej nocy najlepiej świadczy teledysk do utworu „Humanity”, nakręcony właśnie w Hali Arena. André Tanneberger po prostu zawładnął Poznaniem. Ale stolica Wielkopolski to nie jedyne miejsce, gdzie ATB zyskał sobie miano gwiazdy. Na swoją pozycję pracował ponad jedenaście lat. Rysem charakterystycznym muzyki Tannebergera i jego kluczem do sukcesu jest to, że każda z płyt była inna, nie tracąc jednocześnie stylu ATB. Po tym zresztą poznaje się genialnych producentów. Nie dziwne więc, że postacie takie jak Heather Nova, Moby, William Orbit czy nawet Brian Adams współpracowały z tym niemieckim artystą. 3 kompilacje „The DJ In the Mix”, 5 albumów autorskich, a na nich takie hity jak „9 PM (Till I Come)”, „Let You Go” i „Marrakech”, – to doskonale wyjaśnia dlaczego rok temu w Hali Arena stawiło się ponad 8 tysięcy ludzi.
Wszystkie znaki na niebie i Ziemii mówią, że 10 czerwca przeżyjemy powtórkę z rozrywki. Choć jeden z najlepszych didżejów na świecie w scenerii pełnej świetnego dźwięku, świateł, pirotechniki i tancerzy to jednak „troszkę” więcej niż tylko rozrywka. To będzie trzesięnie Ziemii!

Zagrają:
ATB
Mark Norman
Ronski Speed
Thorn
Turbo vs. Ando
Neevald
Marasmus

                                                            artykuł udostępnił portal: